İstanbul Boğazı’nın sevimli müdavimleri yunuslar, seyir halindeki gemilere eşlik ederek büyüleyici anlar yaşattı. Yolculuk edenler, bu muhteşem doğa gösterisini hayranlıkla izledi.
Related Posts
Müge Boz bebeğinin kalp atışlarını dinledi! ‘Heyecan dorukta’
2019’da kızları Vina’nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne baba olma mutluluğu yaşayan Müge Boz – Caner Erdeniz çifti ikinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapan güzel oyuncu, son olarak bebeğinin kalp atışlarını izlemeye gitti. O anlar kısa sürede gündem oldu.
Emmy ödülüne aday gösterilen Selena Gomez tarihe geçti
76’ncı Emmy Ödülleri için adaylar belli oldu. Kariyerinde ilk kez Emmy’ye aday gösterilen Selena Gomez tarihe geçti.
Sorunları aştılar, keyifler yerinde!
Oyuncu Çetin Altay, eşi Gamze Kaçmaz ve çocuklarıyla beraber Bebek’te görüntülendi.